Zinzino BalanceOil 300ml | Omega 3

Zinzino BalanceOil 300ml je prémiová ingrediencia s obsahom prírodného rybieho oleja, s dostupnými omega-3 (EPA + DHA), olivovými polyfenolmi a vitamínom D3. Polyfenoly zabezpečujú ochranu buniek i oleja pred oxidáciou, zabezpečujú až 10x lepšiu vstrebateľnosť omega3 mastných kyselín do buniek a upravuje rovnováhu omega6 a omega3 vo vašom tele. Vyberte si svoju príchuť pomaranč, grapefruit, citrón alebo vanilku.

47,00 €

Chcete kupovať za prémiovu cenu? K získaniu prémiových cien je nutná registrácia a tiež objednanie jedného z predplatených balíčkov PREMIUM.

Zaregistrovať sa môžte tu:

Ak potrebujete pomoc napíšte nám na zinzino@zdravieplus.com a my vám s registráciou pomôžeme.

Detailný popis produktu

Zinzino BalanceOil je synergická zmes vysoko kvalitného rybieho oleja, bohatá na Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA, so špeciálne vybraným extra panenským olivovým olejom s vysokým obsahom polyfenolov. BalanceOil bezpečne upravuje a udržuje hladiny EPA + DHA a rovnováhu Omega-6 a Omega-3 vo Vašom tele. BalanceOil podporuje správne mozgové funkcie a správne srdcové funkcie a imunitný systém. Môžeme Vám ponúknuť BalanceOil v niekoľkých príchutiach. Vybrať si môžete medzi čerstvým citrónom, lahodnú vanilkou, grapefruitom alebo vzrušujúce zmesou pomaranča, citrónu a mäty.

VLASTNOSTI
optimálnej funkcie mozgu
dobré pre vaše srdce
dobré pre váš imunitný systém
pomáha udržiavať normálnu EPA a DHA vo vašom tele
pomáha udržiavať normálne hladiny Omega-6: Omega-3 vo vašom tele
pomáha udržiavať hladinu polyfenolu vo vašom tele na podporu krvných lipidov pred oxidačným stresom
podporuje funkciu očí,
pomáha udržiavať hladiny triglyceridov a krvného tlaku, ktoré sú už v rámci normálnych limitov, a podporuje zdravé kosti, svaly, zuby a bunky
ZLOŽENIE
rybí olej (z ančovičiek, makrel, sardiniek),
za studena lisovaný olivový olej,
zmiešané tokoferoly (antioxidanty),
vitamín D3 (cholekalciferol).
podľa príchute - vanilka, citrón, pomaranč-citrónová mäta, grapefruit

OBSAH
300ml
MOZGOVÁ FUNKCIA
EPA a DHA sa vyznačujú overenými účinkami podporujúcimi udržanie správnej mozgovej funkcie. DHA prispieva k správnemu vývinu mozgu plodu a dojčených detí. Mastné kyseliny Omega-3 s dlhým reťazcom sú dôležité pre nás aj pre nasledujúcu generáciu.
SRDCOVÁ FUNKCIA
EPA a DHA sa vyznačujú overenými zdravotnými účinkami ovplyvňujúcimi zdravotný stav srdca. Prispievajú k normálnej funkcii nášho srdca.
IMUNITNÝ SYSTÉM
BalanceOil obsahuje vitamín D, ktorý je životne dôležitý pre imunitný systém, pretože prispieva k jeho správnejj funkcii.
RYBÍ OLEJ
Používané rybie oleje (od islandskej spoločnosti LYSI) sa získavajú predovšetkým z krátko žijúcich malých pelagických rýb, ako sú sardinky, sardely a makrely, tieto oleje však nie sú obmedzené na konkrétne druhy. Kľúčovým faktorom je profil mastných kyselín, ktorý efektívne optimalizuje rovnováhu mastných kyselín Omega-6/3 v tele do 120 dní.
Náš rybí olej sa získava z celých nespracovaných rýb. Olej prechádza procesom rafinácie, ktorý umožňuje odstrániť nečistoty získané z prostredia. Rybie oleje používané v produktoch Balance spĺňajú prísne špecifikácie týkajúce sa EPA a DHA, a sú označené certifikáciou zaručujúcou, že neobsahujú ťažké kovy a iné toxíny. Spoločnosť LYSI, ktorá vyrába BalanceOil, spĺňa všetky regulačné požiadavky týkajúce sa výroby. Tiež dodržiava postupy GMP (osvedčené výrobné postupy) týkajúce sa potravinárskych a farmaceutických výrobkov.
OLIVOVÝ OLEJ
BalanceOil obsahuje špeciálny panenský olivový olej lisovaný za studena, ktorý je zvlášť zvolený pre svoj vysoký obsah polyfenolov (viac než 350 mg/kg)5. Polyfenoly sú silné antioxidanty s mnohými priaznivými účinkami. Chránia BalanceOil vo fľaši a zároveň, čo je nemenej dôležité, aj vo vašom tele. Naše produkty neobsahujú GMO (teda geneticky modifikované organizmy).
Mastné kyseliny Omega-3
* % odporúčanej dennej dávky (RDA) podľa smernice 90/496/EHS

RYBÍ A OLIVOVÝ OLEJ = SYNERGIA

Moderná spracovaná strava obsahuje nadmerné množstvo mastných kyselín Omega-6 a nedostatočné množstvo mastných kyselín Omega-3. Naši vedci vytvorili vzorec produktu BalanceOil tak, aby kombinoval kyseliny Omega-3 so správnym množstvom správnych polyfenolov, čím dochádza k získaniu synergickej kombinácie s úžasnými výsledkami.
DÔKAZ O DOSIAHNUTÍ ROVNOVÁHY
ZA 120 DNÍ
Naše certifikované laboratóriá analyzovali viac ako 470 000 krvných testov (k januáru 2020), čím došlo k vytvoreniu najväčšej databázy na svete. Priemerná rovnováha kyselín Omega-6:3 u ľudí, ktorí nepoužívajú doplnky obsahujúce kyseliny Omega-3, predstavuje 12:1 v severnej Európe, 15:1 v celej Európe a 25:1 v USA. Po používaní výrobku BalanceOil po dobu 120 dní je priemerná rovnováha 5:1, v mnohých prípadoch dokonca 3:1. Prax ukazuje, že ľudia s pomerom 2,5:1 sú vysoko až na 90% chránení na bunkovej úrovni pred civilizačnými chorobami.
VITAMÍN D3: BalanceOil obsahuje vitamín D3 (cholekalciferol). Používame prírodný vitamín D3 (cholekalciferol) vyrobený z lanolínu. Lanolín je tuk, ktorý sa prirodzene vyskytuje v ovčej vlne. Vitamín D sa vyrába rozpustením prekurzora na vitamín D z lanolínu. Potom sa chemicky upravuje a aktivuje vystavením pôsobeniu ultrafialového (UV) žiarenia. Chemický proces je porovnateľný s procesom, ku ktorému dochádza v ľudskej koži pri produkcii vitamínu D.
ODPORÚČANÉ POUŽITIE: 0,15 ml BalanceOil na kg telesnej hmot- nosti. Upravte veľkosť porcie podľa telesnej hmotnosti. Dospelí s telesnou hmotnosťou 50 kg: 7,5 ml denne. Dospelí s telesnou hmotnosťou 80 kg: 12 ml denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky nie sú určené ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.
SKLADOVANIE: Neotvorené fľaše skladujte na tmavom a suchom mieste pri izbovej teplote alebo v chladničke. Otvorené fľaše skladujte v chladničke a spotrebujte ich do 45 dní. Olej môže byť pri teplotách nižších ako 4 °C mútny v dôsledku stuhnutia olivového oleja. Pri izbovej teplote sa znova zmení na číry. Uchovávajte mimo dosahu detí.
UPOZORNENIE: Ak užívate lieky na riedenie krvi, poraďte sa pred užívaním BalanceOil s lekárom.
Nutričná hodnota
Rybí olej
z toho: C20:5 (EPA) z toho: C22:6 (DHA) Kyselina olejová (Omega-9) Vitamín D3 (250 % odporúčanej dennej dávky)*
7,5 ml. 4142 mg 1549 mg 802 mg 427 mg 1918 mg
12 ml. 6627 mg 2478 mg 1283 mg 683 mg 3069 mg
(400 % odporúčanej dennej dávky)*
Prísady: Rybie oleje (zo sardel, makrel a sardiniek), olivový olej lisovaný za studena, zmes polyfenolov (antioxidanty), príchuť*, vitamín D3 (cholekalciferol). *Používaná je vanilková príchuť, citrónová príchuť alebo pomarančovo-citrónovo-mätová príchuť.

Chcete nakupovať produkty Zinzino za prémiové ceny a získať ďalšie benefity?

Prečítajte si o partnerskom programe Zinzino.

Registrácia je veľmi jednoduchá a stránky sú kompletne v slovenčine. Pošlite nám žiadosť o registráciu a my Vám ju pripravíme.

Ak by ste sa chceli stať obchodníkom, potrebuje poznať aj Vaše fakturačné údaje.