AKO EFEKTÍVNE BOJOVAŤ 

S CHRONICKÝM ZÁPALOM?


Chceli by ste až o 90% znížiť pravdepodobnosť ochorenia na každú z týchto neprenosných tzv. "civilizačných chorôb": srdcové choroby, diabetes, rakovina, demencia, osteoporóza, artritída, poruchy imunitného systému, alergie, autoimunitné ochorenia, neurovývinové poruchy, duševné ochorenia, depresie, úzkostné stavy? Teda všetko choroby dokázateľne spôsobené chronickým zápalom.

Dôsledkom chronického zápalu je, že sa rozpúšťa mäkké tkanivo tela a kostí. Ak pôsobí v priebehu desiatok rokov pomaly a v malých dávkach (ako sa to deje v prípade chronického zápalu), spôsobuje pomalú a postupnú stratu kostného tkaniva, chrupavky, výstelky stien artérií, kože a ďalších postihnutých tkanív. Tieto straty tkaniva spočiatku postupujú nenápadne, takže si ich človek ani nevšimne, až poškodenie nadobudne taký rozmer, že začne vyvolávať symptómy, ktoré voláme civilizačné choroby - alebo tiež tzv. degeneratívne ochorenia.


Vývoj degeneratívneho ochorenia sa dlho považoval za neoddeliteľnú súčasť procesu starnutia, ale teraz vidíme, že povrchné symptómy, ako je stenčovanie chrupavky a kosti, zanášanie tepien a zvrásnenie kože majú len málo do činenia so starnutím samým. Sú to procesy do značnej miery podporované chronickým zápalom, ktorý je vyživovaný životným štýlom a stravou. A preto sa mnohé z týchto povrchných príznakov starnutia strácajú alebo sa menia vo chvíli, keď sa tkanivá začínajú hojiť, ak chronický zápal zastavíme. Ak sa nám to podarí, presunieme sa z rýchlostného pruhu starnutia do pomalého jazdného pruhu, kde sú známky starnutia výrazne odsunuté a zdravý stredný vek sa predlží o mnoho rokov. 

Máte viac ako 50 rokov?   Máte nadváhu?   Držíte často diétu?

- Ste fajčiar alebo trávite väčšinu času v meste, kde ste vystavený znečistenému ovzdušiu?

- Často konzumujete pečené pokrmy, cukrovinky, vyprážané jedlá a produkty rýchleho občerstvenia?

- Bol u vás zistený vysoký krvný tlak alebo akékoľvek dlhodobé ochorenie, ktorého názov končí na "-itída" (čo jednoducho znamená, že ide o zápal)?

Ak ste na niektorú z uvedených otázok odpovedali "Áno", potom takmer určite máte v tele úroveň chronického zápalu, ktorú musíte ihneď znížiť, ak chcete svoje zdravie dlhodobo ochrániť.

Ako to urobiť?

Prof. Paul Clayton najuznávanejší odborník na chronické zápaly a imunitu, tvorca produktov pôsobiacich proti chronickým zápalom a na posilnenie imunity, ktoré distribuuje a vyrába firma Zinzino a ktorý bol navrhnutý na Nobelovu cenu za problematiku v oblasti rednutia kostí odpovedá takto (klik na video).

Začnite svoju cestu za zdravím už dnes. Lepšie zdravie sa začína lepšou rovnováhou - konkrétne v našich bunkách, črevách a imunitnom systéme. Tri kroky zdravotného protokolu spoločnosti Zinzino, ktoré sa začínajú jedinečným testom, napomáhajú budovať rovnováhu, zregenerovať a posilniť organizmus, čím zvyšujú vaše šance na zdravší a šťastnejší život.

BalanceOil - mix formula omega3 mastné kyseliny + polyfenoly + vitamín D3

ZINOBIOTIC - prebiotiká z vlákniny vyživujúce a rozmnožujúce vaše vlastné baktérie v hrubom čreve

XTEND - súbor 23 vitamínov a minerálov + 1-3, 1-6 beta glukány pre výrazné posilnenie imunity

Krok 1: Rovnováha

Vytvorte si zdravý pomer medzi Omega-6 a Omega-3 mastnými kyselinami a pomôžte ochrániť bunky svojho tela pred oxidáciou*. Prípravok BalanceOil tieto úlohy plní vďaka unikátnemu zloženiu. Skladá sa z rybieho oleja vyrobeného z voľne žijúcich rýb najvyššej kvality a extra panenského olivového oleja z olív, ktoré sú oberané pred hlavným zberom. Vysoký obsah Omega-3 mastných kyselín (EPA + DHA), polyfnoly z olív a vitamín D3.

Krok 2: Regenerácia

Starostlivosť o dobré baktérie v organizme môže mať zásadný vplyv na vaše zdravie. ZinoBiotic je komplexná zmes piatich prirodzených dietetických vláknin, ktoré sme vytvorili tak,* aby sa postupne uvoľňovali a metabolizovali v hrubom čreve a tým podporovali rast zdravých baktérií.

Krok 3: Posilnenie

Xtend je pokrokový prípravok na podporu imunity a výživový doplnok, ktorý dokonale dopĺňa výrobky BalanceOil a ZinoBiotic. Vyvinuli sme ho na podporu prirodzeného imunitného systému*. Obsahuje 23 základných vitamínov a minerálov, mikroživiny a fytonutrienty a purifikované 1-3, 1-6 betaglukány z pekárskeho droždia.