Bestway team

Bestway team ciele

Milý Partner!

Gratulujeme Tvojmu rozhodnutiu a vítame ťa v našom Zinzino Bestway Team-e. Vyštartuj v podnikaní, ktoré Ti bez vážnejších finančných záťaží dokáže zabezpečiť systematický dlhodobý pasívny príjem. Je múdre vybrať si taký typ podnikania, kde máš k dispozícii ten typ osobnej pomoci, ktorý nazývame aktívnou sponzorskou líniou. Máme tu profesionálny tím, ktorý sa snaží o to, aby si vedel svoje podnikanie rozbehnúť čo najúčinnejšie. Poskytne Ti všetky nástroje a odborné vedomosti v záujme toho, aby si čo najrýchlejšie dosiahol veľmi dobre prosperujúcu úroveň v Zinzino a to DIAMANTOVÚ úroveň. Orjan Saele, majiteľ firmy, počas jedného nášho rozhovoru povedal: "Kompenzačný plán sme dali dokopy tak, aby Diamantová úroveň bola výnimočnou úrovňou. U nás v Zinzine sa kvôli Diamantovej úrovni zaktivujú aj škandinávci. V priemere sa dosahuje za 6 až 15 mesiacov a priemerný príjem na tejto úrovni je 5 tisíc Eur. Táto suma už dokáže zabezpečiť vysoké istoty pre väčšinu ľudí".

Táto príručka je nástrojom k Tvojim istotám. Nikdy však nezabudni, že zdrojom svojho obchodu budeš stále len Ty sám, preto Tvoj obchodný nárast závisí výlučne na Tebe. Prajeme Ti veľa úspechov na tejto ceste a hlavne to, aby sa ZDRAVIE, PENIAZE, ISTOTY a SLOBODA stali pre Teba aj pre Tvoju rodinu skutočnosťou vedenie Bestway Team

NAŠE PRVORADÉ CIELE

1. DOSTAŤ DO KAŽDEJ RODINY SPOLOČENSKÝ ZINZINO PROGRAM ZDRAVIA, KTORÝ IM ZABEZPEČÍ DLHODOBÉ A BEZPEČNÉ ZDRAVOTNÉ RIEŠENIA.

2. DESIATKAM TISÍCOM UKÁZAŤ JEDINEČNÚ OBCHODNÚ PRÍLEŽITOSŤ, KTORÁ IM POSKYTNE FINANČNÉ ISTOTY POMOCOU PRODUKTOVEJ A OBCHODNEJ KONCEPCIE ZINZINA.

3. VYBUDOVAŤ PROFESIONÁLNY TÍM VEDÚCICH S OBCHODNÝM MYSLENÍM, KTORÍ BUDÚ PRESADZOOVAŤ PRVÉ DVA CIELE A CEZ NE MÔŽU MILIÓNOM PO CELOM SVETE ZABEZPEČIŤ DOBRÉ ZDRAVIE, PENIAZE, ZDRAVOTNÉ AJ FINANČNÉ ISTOTY A TIEŽ SLOBODU VO FORME NEZÁVISLOSTI.

FUNGOVANIE PODPORNÉHO SYSTÉMU

Podporný systém je nástroj, ktorý Ti pomôže na ceste za úspechom a finančnou nezávislosťou. Podporný systém je vlastne franchising, ktorý sa inde kupuje za drahé peniaze, tu sa však k nemu môžeš dostať skoro zadarmo. V Network marketingu existuje pravidlo:

PODPORNÝ SYSTÉM MÁ BYT JEDNODUCHÝ, FUNKČNÝA HOCIKÝM DUPLIKOVATEĽNÝ!

Rozdiel medzi rozmýšľaním úspešných a neúspešných spočíva v tom, že úspešný dokážu nasledovať systém, začleniť sa do tímu a byť jeho súčasťou, kým neúspešný hľadajú svoje vlastné spôsoby, ako sa presadiť, alebo nerešpektujú zákonitosti tímovej hry. Ti, ktorí chcú znovu vynájsť koleso, majú príliš málo šancí na úspech. Podporný systém bol vytvorený preto, aby nový partner nemusel dlho vyhľadávať riešenia, ale aby mu stačilo jednoducho nasledovať dávno vyskúšané základné kroky fungovania. Náš podporný systém sa nazýva Bestway Team a jednou z jeho časti je BESTWAY obchodná akadémia, ktorá je garanciou Tvojich obchodných úspechov. Logo obchodnej akadémie Bestway obsahuje 4 písmená, ktoré znamenajú - ZDRAVIE, PENIAZE, ISTOTY a SLOBODU. Sú to 4 kľúčové oblasti, po ktorých každý z nás túži. Sú to oblasti, ktoré znamenajú kľúč k dobrému životu, Poslaním Obchodnej akadémie Bestway je vrátiť ľuďom všetky tieto 4 vzácne oblasti čo najrýchlejšie a v najväčšej miere. Máme vytvorenú stránku www.bestwayteam.eu, kde sa môže každý vzdelávať a nabrať všetky vedomosti, ktoré sú potrebné k úspechu v Zinzine. Na voľnej stránke, kam sa môžeš dostať prihlasovacím menom zinzino a heslom zinzino si vieš pozrieť základné prezentácie obchodné aj odborné. Je tam mnoho materiálov na vzbudenie záujmu o produkty aj obchodnú príležitosť.

Ak sa chceš dostať k video nahrávkam a prednáškam za celý posledný rok, ktoré sú základom pre Tvoj rýchly postup, je potrebné sa registrovať, potom sa prihlásiť udaným heslom na stránku a kúpiť si predplatenie, aby si sa mohol dostať k dôležitým video materiálom. Je dôležité sa registrovať aj na informačný list, ktorý poskytuje týždenne viackrát informácie o fungovaní Bestway Teamu a dôležité informácie pre zrýchlenie kariérového postupu partnera. Link na registráciu je www.bestway.go-info.eu, Stačí 2x zadať emailovú adresu, aktivovať aktivačný email a už len využívať informácie z infolistov. V záujme Tvojho obchodného postupu je veľmi dôležité porozumieť tomu, že tímová hra je jediný možný spôsob, ako sa dopracovať k skutočnému úspechu. Bez tímovej hry sa partner s najväčšou garanciou na niektorej úrovni zasekne a nikdy sa nedostane k vytúženému cieľu. Preto je dôležité BYŤ súčasťou tímu, ZÚČASTŇOVAŤ sa všetkých možných podujatí, či už osobne, alebo online a vtedy môžeš očakávať skutočné úspechy. Sú 2 dôležité veci, ktoré potrebuješ o ÚSPECHU vedieť:

  • ÚSPECH JE DOLEŽITÝ
  • ÚSPECH JE TVOJOU POVINNOSTOU

Kto neporozumie týmto bodom, dostáva seba aj svoju rodinu do rizika. Je každého vlastnou povinnosťou vytvoriť si sebe, rodine, svojej firme aj svojej budúcnosti úspech. Úspech je súčasťou nášho života. V škole nás to neučia, ale jediná cesta, kde sa môžeš naplniť, je cesta ÚSPECHU. Celý Bestway Team, podporný systém a celá sponzorská línia sa zaviazala k tomu, že ak je úspech aj pre Teba dôležitý, pomôže Ti stať sa v Zinzino podnikaní úspešný.

ZAMILUJ SI ÚSPECH AJ TY A STAŇ SA ÚSPEŠNÝM ČLOVEKOM!