Jirka Chytil - pozvání

Pozvání

Cilem pozvání je zajistit, aby dotyčná osoba si i při obecném sdělení uvědomila, že informace na prezentacích jsou na tolik závažné, že by měly být maximální prioritou pro danou osobu. A měl by i umět v té naléhavosti vysvětlit, proč je to vlastně jedna z nejdůležitějších dvou hodinek v jeho životě, a jaký to bude mít až přímo osudový vliv na život následující. Protože si nemohu dovolit zmínit o co jde, neboť mí nejbližší známí, rodina, kamarádi ví, že mé povolání je jiné než informace, které se budou prezentovat. Byl bych tím pádem neuchopitelný a nevěřili by mně odbornost informace.!!!

Za žádnou cenu, je mé doporučení, aby neodeznělo téma (neprozradit, prohraje ten kdo prozradi). Pokud si nový partner naopak dovolí zmínit víc konkrétního, měl by být natolik erudovaný a odborný, že prezentace je už jen možnou nástavbou sdělené informace. Opravdu si musí nový partner uvědomit, že ze své pracovní pozice a znalostí, o kterých jeho okoli vi, by měl volit jednodušši, efektivnější a elegantnější cestu (šetření nákladů, času) a to je pouze seriózní a profesionální pozvání. Seriózní = nezkreslovat a nepodávat nepravdivé informace. Samozřejmě na to navazuje, že by měl pozývající dopodrobna znát obsah přednášky a i formu a projev, kterým se prezentuje konkrétní přednášející na kterého zvu. Je vic než vhodné, že na mítingu jsem i já osobne s mím pozvaným. Konkrétní pozvání na prezentaci, příklady:

Kategorie - rodina a nejbližší přátelé, kde mohu vyvinout větší tlak, který si právě pro zmíněné vazby je možné dovolit. Ahoj múj nejlepší kamaráde, bratře, maminko, dostal jsem se k velmi závažným informacím a zároveň si troufám tvrdit, že jsou velmi naléhavé. Opravdu nechci mít na svědomí (nevezmu si na triko), že se o tak závažných informacich nedozviš včas. Proto bych byl rád, kdybys poslechl přednášku, která ti nezabere vic jako hodinu času. Od odborníku se dozviš vše potřebné. /sem si jisty, že informací využijes. Jsem si stoprocentně jisty. Bude to na adrese...., v tolik a tolik hodin ve středu 15. Je nutné, abys byl dochvilný. Můžes se spolehnout, že tě tam doprovodim. Informace jsou jen pro pozvané. Kapacita pozvaných je limitní (omezená), potřeboval bych se spolehnout, že tam budes závazně. Jsem si opravdu jistý, že za info, které zazní, mi budeš vděčný!

Dodatek: U lidí, na které máme opravdu maximální vliv, stoprocentné nám věří, nebo nás potrebuji můžeme volit pozvání způsobem oznamovacím. Viz: Je přimo nutné, aby sis udělal čas. Za informace mi poděkuješ. Pokud se mu nehodí termín, nabídnout okamžitě druhý termin (Nahlásit včas do 48 hod, zda je náhradní termin aktuálné vhodný). 

Kategorie - odbornici v dané oblasti lékaři, lékárníci, výživoví poradci 

(Zvát v momentě, když se o ně dokážeme z obchodního hlediska postarat. A nebo se na tom domluvím se sponzorem, který servis zastřeší na nezbytně nutnou dobu.)

Osoba, kterou zvete, ve vás musí vidět člověka, který bude na startu nápomocen.

Pozvání lékařů;

Dobrý den paní doktorko, volám vám na doporučení Petra Nováka a volám ve jménu švédské firmy, která je na trhu od roku 2005 a od roku 2012 je kótovaná na technlogické burze NASDAQ i proto, aby byla maximálně transparentní. A ta má eminentní zájem spolupracovat s lékaři a to i s témi s vaši atestaci. Jsou v tom extrémně vysoké finanční bonusy, ale co vás určitě zaujme víc, že za 15 let co působí na trhu, dokáže tešit prevenci a o tu jde předevšim. Souhlasite paní doktorko? - počkat na odpověd. Firma dokáže eliminovat dopady chronických zánětů, které, ale to vy víte, jsou zásadním spouštěčem civilizačních chorob. Jako lékaře vás potěším, že použiváme diagnostiku krevních testů formou suché krevní skvrny. Krevních testů jsme provedli už přes 500 tisíc. V mnoha desitkách států. Lékaři, kteří už s námi spolupracují jsou unešeni, že informace jsou prospěšné především jejich pacientům. A věřím, že právě z tohoto důvodu to zaujme i vás.

Dodatek.

Doplnění k oběma pozváním. Je dobré vědět, jak silný bude váš postoj k dané věci, tak kvalitní a hlavně efektivní budou vaše pozvání. Nyní si rozkličujeme nutná a obsahově důležitá slova v pozvání.

1. Závažné informace (Závažnými informacemi se v tomto případě myslí, že pokud je daná osoba nebude mít, nebo je bude mit zkreslené, poškodí jí to, A to tím, že jich ve svůj prospěch nevyužije. (My jsme zodpovědní zato, aby to tak nebylo. Neboť bude k ničemu, že jsem měl pravdu, když můj soused dostane infarkt nebo bude mít dál alergie a astma.) Toto jsou víc než závažné informace!!!

2. Velmi naléhavé (I toto je slovní spojení, které nesmí ve sdělení chybět.) Je opēt jasně definováno, že tato oblast informací, čili chronické záněty jsou tichými zabijáky, nejenže nebolí, ale také dlouhou dobu na těle působí v náš neprospěch. Je tedy logické, že urgentnost řešení je na místě.

Závěr:

Je nutné si uvědomit, že takto postupuji i z důvodu, že moc dobře vím, že téma, které zazní je důležité nejen pro něho, ale i pro jeho blízké. Pokud bychom se kohokoliv zeptali, jestli by dal někdo přednost prevenci a to bezbolestné a cenově dostupné, za určitých okolností dokonce bezplatné, před bolestmi, pravidelnými návštěvami nemocnic z důvodu nemocnosti, je logické, jakou dostaneme odpověd. 

Přeji Ti hodne úspěšných pozvání!

Jiří Chytil, Royal Crown 4. června 2020