Vysledky kvízu

Kvízové otázky v hre o ceny - zelenou sú správne odpovede, výhercom posielame tieto ceny:

1. Z akého zdroja získavavajú vedci z tímu Prof. Claytona 1-3,1-6 beta glukány, Wellmunes - momentálne najsilnejšie modulátory (zosiľňovače) vrodenej imunity?

a) z patentovaného kmeňa pekárenských kvasníc

b) z patentovaného kmeňa ovsa

c) z geneticky modifikovaného lišajníkado výskumu a klinických štúdií 1-3, 1-6 beta glukánov bolo investovaných viac ako 260 milionov Eur

2. Aká je priemerná dĺžka života vrodenej imunitnej bunky?

a) 4 mesiace

b) 2 - 3 týždne

c) 24 - 36 hodín

z toho vyplýva aj frekvencia dodávania 1-3, 1-6 beta glukánov pre vaše novovytvorené vrodené imunitné bunky, preto treba užiť 200 mg 1-3, 1-6 beta glukánu denne za bežných podmienok a pri chorobných pocitoch dávku zdvojnásobiť...

3. Ktoré živiny, treba dodať vo forme jedla alebo kvalitných suplementov do našej stravy, aby sme v tele vytvárali protizápalové prostredie a až o 90% znížili pravdepodobnosť vzniku degeneratívnych ochorení?

a) omega 6 mastné kyseliny a vitmín E

b) omega 3 mastné kyseliny, polyfenoly a vitamín D3

c) omega 9 mastné kyseliny a vitamín D2

k degeneratívnym ochoreniam priraďujeme choroby srdcovo-cievne, cukrovku, rakovinu, artritídu, osteoporózu, demenciu a depresie. 

A nezabudnime na slová Prof. Claytona: Ak našu stravu obohatíme o toľko  omega-3 mastných kyselín, aby pomohli vytvoriť správne protizápalové hormóny, dostatok polyfenolov, aby zablokovali kľúčové zápalové enzýmy, a dostatok 1-3, 1-6 beta glukánov, aby udržali imunitný systém zdravý, chronický zápal sa minimalizuje a prirodzené uzdravujúce procesy v tele môžu opäť nadobudnúť prevahu.

VÝHRY

XTEND - posielame Petre Kršákovej

Protect - posielame Anne Madleniakovej

Vivu -  posielame Jánovi Povaľačovi